Veletrh fiktivních firem Sokolov

Období příprav, nervozity, dohadování se i těšení. Tak to vypadá vždy před účastí na veletrhu fiktivních firem. Po fenomenálním úspěchu firmy „Zdravej kancl, s. r. o.“ v Mostě jsme vyrazili již na 12. ročník regionálního kola v Sokolově. Jako každý rok je zde velká konkurence.

Naše škola vyslala dvě fiktivní firmy, „FF Masáže Petr Klíč“, kterou zastupovali žáci Petra Šomodiová, Kateřina Reidlová a Alice Streicherová a firmu „FF Zdravej kancl, s. r. o.“, Petra Pospíšilová, Simona Merhoutová a Filip Holík. Ostatní žáci pracující ve firmách byli skvělou oporou.

Bojovali jsme, co se dalo a vyplatilo se. Firma „FF Zdravej kancl, s. r. o.“ získala opět prvenství  v hlavní kategorii nejlepší stánek a druhou příčku za soutěž vizitek.

V březnu nás čeká již 26. ročník mezinárodního veletrhu fiktivních firem v Praze. Tohoto se účastní pouze jedna naše firma, a to „FF Zdravej kancl, s. r. o.“ Chtěli bychom zabodovat, ale velká konkurence je pro nás trochu děsivá. Držte nám palce, budeme to potřebovat.

Foto

Ing. Radmila Hovorková