Florbal challenge

Ve středu 9. ledna 2019 se 11 žákyň 1. a 2. ročníků zúčastnilo krajského finále KB florbal challenge v Karlových Varech. Turnaj se konal v KV Aréně. V KV Aréně jsme museli být už v 8:00 hodin a převléct se do dresů. Hráli jsme 2 x 10 minut superhrubého času. V turnaji jsme se měly utkat čtyři týmy: Hvězdičky, ISŠTE Sokolov, Akademie a my Holky ze zdrávky. Bohužel jeden tým nedorazil, tak jsme soupeřili o tři první místa. Hrály jsem jako druhé proti Akademii. V zápase jsme byly úspěšné,vyhráli jsme 3:0. Druhý zápas se nám, ale tolik nezdařil. V prvních deseti minutách nad námi ISŠTE Sokolov vedlo 1:0. V druhých deseti minutách jsme vyrovnaly na 1:1. Dávaly jsme do toho vše, pořád se povzbuzovaly a fandily. Díky tomu jsme si dodávaly odvahu se nevzdát. Poté, co rozhodčí odpískal konec zápasu s remízou, se provedly nájezdy. První nájezd měly žákyně z ISŠTE Sokolov a podařilo se jim  trefit florbalový míček do brány, a tak to se jim povedly i zbylé dva. Sice jsme zápas nevyhrály, ale i tak jsme měly úsměv na tváři. Získaly jsme krásné druhé místo s medailemi i a pohárem. Zápas byl náročný, ale byla to skvělá hra.